Rýchle spracovanie
Lepšia izolácia
Voľba profesionálov
liate-podlahy

LIATE PODLAHY

ANHYDRIDOVÉ PODLAHY

cementove-potery-samonivelacne-stierky

RÝCHLE SPRACOVANIE

Novostavba alebo rekonštrukcia, rôzne podklady, ľubovoľná finálna vrstva podlahy - s liatym poterom pracujete rýchlo, spoľahlivo a za rozumné náklady. Vďaka samonivelizačným vlastnostiam a tekutej konzistencii s anhydritovým poterom dosiahnete postačujúcu rovinnosť a nemusíte už podlahu vyrovnávať ďalšími vrstvami samonivelizačných stierok.

LEPŠIA IZOLÁCIA

So samonivelizačným poterom dokážete ušetriť na hrúbke podlahy. Poter sa nanáša od hrúbky 35 mm, čo je o 25 % menej ako pri cementovom poteri. Takto „ušetrenú hrúbku“ môžete pridať do tepelnej alebo kročajovej izolácie, čím zvýšite tepelnú pohodu a komfort bývania.

VOĽBA PROFESIONÁLOV

S vašou podlahou si už nemusíte lámať hlavu. S anhydritovým poterom ste vždy na správnej strane. Liate potery overené rokmi a praxou sa stávajú prvou voľbou profesionálov. Bezpečný a ekologický stavebný materiál vytvára základ pre zdravé bývanie. Sadrové potery sú stabilné a bez nežiaduceho zmršťovania.


Podlahové vykurovanie a liate potery

Liate anhydritové potery vďaka vynikajúcej tepelnej vodivosti sú ideálne pre efektívne podlahové vykurovanie. Sadrové potery prinášajú pohodlie a úsporu. Poter dokonale obalí rúrky podlahového vykurovania, čím dochádza k rýchlejšiemu a rovnomernejšiemu prestupu tepla na povrch podlahy.

baumit-liate-podlahy

BAUMIT tenkovrstvé potery

baumit-tenkovrstve-potery
baumit-tenkovrstve-podlahy

Samonivelizačné stierky

Jednoduché a účinné riešenie pre nerovnú podlahu a vyrovnanie malých hrúbok pred finálnym kladením podlahy. Pre všetky obytné priestory vrátane kuchýň a kúpelní. Jednoduché spracovanie. Vhodné aj na podklad s podlahovým vykurovaním. Stierky sa aplikujú výlučne kontaktným spôsobom, spojovací mostík medzi podkladom a stierkou tvorí penetračný náter. Cementové stierky Baumit Nivello 10 a 30 a sadrová podlahová stierka Baumit Nivello Quattro.

liate-anhydridove-podlahy
liate-anhydridove-podlahy-podlahove-kurenie

SPOZNAJTE POCIT PODLAHOVÉHO KÚRENIA

renova

SME AUTORIZOVANÍ PARTNERI

topheating-authorised-partner

KVALITA PRÁCE OVERENÁ ROKY SKÚSENOSTÍ